AVI

Studium

Studijní plán bakalářského a navazujícího magisterského oboru AVI staví na solidním teoretickém základu, na nějž navazují odborné předměty, samostatné práce a projekty, semináře, exkurze a semestrální stáž. Během studia studenti absolvují následující:

Bakalářské studium v oboru AVI

• Fyzika, elektronika, měřicí technika
    Obsáhlý základní kurz technické fyziky jako klíče pro pochopení široké třídy technických problémů. Přednášky jsou doplněny fyzikálními praktiky s vazbou na moderní elektroniku, měřící techniku a softwarové řízení experimentu.
  • Matematika
    Konzistentní základní kurz matematiky jako nepostradatelného nástroje pro technicky vzdělaného odborníka. Provázáno s informatikou – řešení numerických problémů a zpracování dat v softwaru Matlab.
  • Informatika
    Algoritmizace a programování, semináře z programování, Matlab
  • Ostatní
    Bakalářská práce, speciální oborové semináře, exkurze, doplňující a volitelné předměty (angličtina, sportovní a pohybové aktivity, ekonomie, filozofie, algoritmy, datové struktury, databázové systémy..)