slider1 slider2 slider3 slider4 slider5

Partnerská smlouva s firmou Digades (DE)

Ve středu 7. června podepsal děkan fakulty prof. Ing. Zdeněk Plíva, Ph.D. smlouvu o partnerství s Dipl.-Ing. Lutzem Bergerem, CEO německé firmy Digades, GmbH (www.digades.de).

Tato firma se tak stala prvním zahraničním partnerem fakulty. Smyslem partnerství je systémově propojit akademickou a výrobní sféru, a umožnit partnerům přístup ke kvalitnímu personálnímu a technickému zázemí fakulty a jejím studentům a absolventům. Pro fakultu je to možnost intenzivnějšího a kvalitnějšího propojení teorie a praxe i reflexi obsahu a způsobu výuky v jí garantovaných studijních programech. Pro studenty fakulty pak možnost zapojit se již během studia do řešení praktických problémů a praxe v podnicích a získávání či posílení jejich všeobecných kompetencí i šancí uplatnění na trhu práce.

8. 6. 2017