slider4 slider6 ČEZ LU2021

Výzva: Cena Wernera von Siemense - poslední šance se přihlásit do 30.11.2020

Vážené dámy, vážení pánové,

zbývají už jen poslední dva týdny do uzavření přihlášek 23. ročníku Ceny Wernera von Siemense pro studenty, vědce a pedagogy technických a přírodovědných oborů (vč. medicíny, IT apod.). Podávání přihlášek bude ukončeno k 30. listopadu 2020.

Využijte jedinečnou příležitost a pochlubte se svou prací, na které jste strávili určitě mnoho času. Na řadě univerzit a akademických pracovišť probíhají velmi zajímavé projekty a byla by škoda nezapojit se s nimi do soutěže.

V Ceně Wernera von Siemense je připraveno 8 kategorií s celkovou finanční dotací ve výši 900 000 Kč. Zúčastněte se a pochlubte se svojí prací!

Vítěze určí nezávislé odborné poroty, složené z celkem 60 zástupců vysokých škol, univerzit, Akademie věd a dalších vědeckých pracovišť.

Veškeré informace, přihlášky a detailní znění pravidel naleznete na webu Cena Siemens.

12. 11. 2020