ABB slider4

Mimořádná nabídka studia v Toulouse ve Francii pro studenty 1. ročníku navazujícího magisterského studijního programu Informační technologie

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

obracím se na Vás s mimořádnou nabídkou studia v Toulouse ve Francii. Otevřela se možnost financování pro 1 až 2 studenty, kteří v tomto školním roce ukončí 1. ročník NMS IT na FM. Pokud splní podmínky, mohou pod financováním programu Erasmus+ nastoupit přímo do 2. ročníku studijního programu Computer Science for Aerospace na Université Toulouse III-Paul Sabatier a to již ve šk. roce 2022/2023, v září 2023 pak obhájit svou diplomovou práci v Toulouse a získat francouzský diplom (Master). Následně by jim na TUL bylo uznáno studium 2. ročníku v zahraničí, mohli by si podat přihlášku k nejbližšímu termínu SZZ v Liberci a získat diplom Ing. i na FM.

V případě Vašeho zájmu či dotazů se neváhejte obrátit na prof. Jaroslava Noska z MTI (jaroslav.nosek@tul.cz, 485 353 249).

Přeji hezký den,

Miloš Hernych