slider3 slider5

SummerSchool 2024 – Korutany, Rakousko; uzávěrka přihlášek: 19. srpna 2024

SummerSchool 2024 má podtitul „Empowering a sustainable Future with Si MOSFETs!“. Náplní programu budou přednášky a workshopy vedené odborníky z firmy Infineon a špičkovými profesory, zástupci partnerských společností a startupů. Studenti budou mít také jedinečnou příležitost navázat kontakt se zahraničními studenty technických vysokých škol, a také např. prezentovat své téma před porotou a získat velmi cennou zpětnou vazbu.

Kdy: 16. – 20. září 2024

Kdo: studenti bakalářského, magisterského a doktorandského studia, především studenti elektroniky, fyziky a elektrotechniky

Náklady: veškeré náklady hradí společnost Infineon (cestovní výdaje hrazeny částečně)

Uzávěrka přihlášek: 19. srpna 2024 (počet účastníků je omezený!)

ZDE
naleznete detailní informace o programu, podmínkách účasti a také přihlašovací formulář.

27. 6. 2024
    ABB