Přihlásit

Obhájené práce 2020

Bakalářské projekty
Bakalářské práce
Magisterské projekty
Diplomové práce
Disertační práce

Bakalářské projekty obhájené v roce 2020

BEGIM, Danylo. Model robotického skladu SysLogeum 3000. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Leoš Beran.

BOHÁČ, Radek, Roman DOLENSKÝ. Autonivelační systém podvozku pracovního stroje. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Lukáš Hubka.

BROŽ, David. Vývojové prostředí pro tvorbu textových dobrodružných her. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jana Vitvarová.

DOSTÁL, Filip. Problematika dobíjecí infrastruktury pro mikromobilitu.. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Pavel Jandura.

DVOŘÁK, Michal. Optimalizace podpory rozhodování metodou AHP. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Lukáš Zedek.

HALADA, Martin. Možnosti a dostupnosti chatbotů. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jana Vitvarová.

HARANTOVÁ, Denisa. Určení spolehlivosti Wi-Fi komunikace. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kamenický.

HARTAN, Vojtěch. Návrh grafiky displeje pro elektrická vozidla. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Petr Bílek.

HAURA, Jan. Vliv provozu dobíjecích stanic na elektrickou síť. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Lukáš Hubka.

HAVLÍK, Filip. Příprava laboratorních úloh pro předmět PRA (Programovatelné automaty). Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Martin Diblík.

HEJHAL, Jan, Václav KRYCNER. Ověření možnosti využití modulu ESP8266 pro komunikaci protokoly DMX512 a ArtNET. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Miloš Hernych.

HORKÝ, Matyáš. Rozšířená realita s využitím Hololens. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Tomáš Martinec.

HOŠEK, Martin. Nastavení procesů preventivní údržby. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kamenický.

JACIK, Kristián. Výukové aktivity založené na hře Minecraft. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jana Vitvarová.

KASAL, Luboš. Využití senzitivních robotů v průmyslu. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Tomáš Martinec.

KOPECKÝ, Matěj. Optimalizace preventivní údržby. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kamenický.

LÁZNIČKA, Ondřej. Inovace laboratorní úloh manipulátoru a myčky. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Petr Školník.

MEJZR, Tomáš. Porovnání platforem pro data-mining. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Otto Severýn.

MÜLLER, Pavel. Řízení modelové továrny pomocí PLC. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Koprnický.

PARDUBSKÝ, Vít. Sběr a přenos dat pro průmyslové aplikace v sítích Wi-Fi. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kraus.

PETŘÍČEK, Tomáš. Statistická analýza posloupností měření spotřeby energie.. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kraus.

PLUCHA, Jan. Autonomní systém pro monitoring životního prostředí. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Kamil Nešetřil.

POLÁČEK, Martin, Jakub RUTA. Meteorologická stanice. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jana Vitvarová.

PROKEŠ, Zdeněk. Software pro navrhování mikrovlnných spojů. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Tomáš Bedrník.

SEDLÁČEK, Jan. Terminál pro docházkový systém. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Tomáš Martinec.

SCHICHOR, Jakub, Miloslav ČERNÝ. Nástěnná nabíjecí stanice pro dobíjení elektrických vozidel AC resp. DC proudem. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Pavel Jandura.

SNEZHKOVA, Ekaterina. Efektivní údržba v organizaci. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Julie Mokrá.

ŠKRBEL, Vít. Tvorba překladů .NET aplikací. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kraus.

ŠMÍD, Radim Luděk. Palubní počítač automobilu. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Lukáš Krčmář.

TOMSA, Tomáš. Problematika zavedení služby Plug & Charge pro dobíjecí infrastrukturu.. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Pavel Jandura.

VACEK, Ondřej. BSPD pro studentskou formuli FS TUL. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Koprnický.

VODVÁŘKA, Jakub. Modifikace HW řízení pohonu (servomechanismu). Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Lukáš Hubka.

VOKŘÍNEK, Jiří. Pokročilé aplikace pro embedded zařízení. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Jan Kraus.

VOTÝPKA, Martin. Ovládání kartézského manipulátoru prostřednictvím HTML serveru řídicí jednotky. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu David Lindr.

VYHNÁLEK, Vojtěch. Zařízení pro monitoring podmínek na přírodních lokalitách. Liberec, 2020. Ročníkový projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí ročníkového projektu Petr Bílek.

 

Bakalářské práce obhájené v roce 2020

BŘEZINA, Jan. Řídicí systém pro laboratorní odporník. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Martin Černík.

CUBARSCHI, Nichita. Infrastruktura pro efektivní skladování dat chytrých elektroměrů. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jan Kraus.

ČEJKA, Jiří. Laboratorní úlohy pro vysokofrekvenční měření. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Lubomír Slavík.

FELTL, Josef. Konstrukční řešení vysokonapěťového zdroje pro testování výkonových polovodičových prvků. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Martin Černík.

HYŠKA, Tomáš. Návrh systému řízení zadních kol pro experimentální elektrické vozidlo. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Lukáš Krčmář.

KADLEC, Martin. Elektropneumatické řazení pro studentskou formuli. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jan Koprnický.

KLEČKA, Lukáš. Inteligentní bojler. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Martin Vlasák.

KOLÁŘ, Dominik. Zajištění kvalitní výroby skel. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Věra Pelantová.

KOSINA, Vít. Numerické metody pro modelování aktivních akustických metapovrchů. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Pavel Mokrý.

KRACMAN, Tomáš. Použití jazyka R v ložiskovém inženýrství. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Otto Severýn.

KUBÍČEK, Tomáš. Grafické rozhraní servisního technika pro ovládání skladovacího robotu. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Leoš Beran.

KUČERA, Jaroslav. Tvorba povlakovacího zařízení na principu PVD. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jan Koprnický.

KULIŠ, Vojtěch. Fluxmetr s možností ovladaní z PC. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Miroslav Novák.

KUSHCHOV, Mykhailo. Online portál pro skladování a analýzu dat PQ monitoru. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jan Kraus.

MOTL, Jiří. Datalogger napětí, proudu a dalších veličin. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Lukáš Krčmář.

NEJEDLÝ, Tomáš. Měřicí metoda pro ověřovaní závěrných vlastností výkonových polovodičových prvků. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Martin Černík.

PEČA, Jan. Vytvoření firmware pro řidicí jednotku a HMI displej v elektrickém vozidle. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Petr Bílek.

PILAŘ, Pavel. Použití databáze časových řad v serverové aplikaci pro ukládání dat kvality elektrické energie. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Tomáš Bedrník.

PODZIMEK, Vladimír. Zlepšování dodavatelsko - zákaznických vztahů. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Věra Pelantová.

PROVAZNÍK, Petr. Přechod IT služeb z on-premises na cloudové výpočetní platformy a služby. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Martin Vlasák.

RUBEŠ, Filip. Mobilní aplikace pro správu plynových zařízení. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jana Vitvarová.

RYTINA, Daniel. Modernizace produkčního layoutu organizace. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Věra Pelantová.

SOKOLA, Jakub. Využití senzitivních robotů pro rehabilitaci. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Tomáš Martinec.

STARÝ, Tomáš. Prototyp úlové váhy. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Miroslav Novák.

ŠAFÁŘ, Pavel. Komunikační jednotka pro obvody firmy Allegro MicroSystems. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Lubomír Slavík.

ŠPAČEK, Luděk. Algoritmy pro stacionární úložiště energie. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Miloš Hernych.

ŠŤASTNÝ, Jiří. Multikriteriální analýza spolehlivosti informací. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Jan Kamenický.

TRNKA, Victor. Uživatelské rozhraní pro simulátor BOModel. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Otto Severýn.

VACEK, Karel. Historický odkaz integrovaného systému managementu. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Věra Pelantová.

VASKO, Tadeáš. Hardwarové a softwarové řízení robotického systému. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Tomáš Martinec.

ZIMA, Jaroslav. Programování průmyslových robotů FANUC. Liberec, 2020. Bakalářská práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí bakalářské práce Daniel Kajzr.

 

Magisterské projekty obhájené v roce 2020

BRET, Martin. Návrh řídicího systému DC rychlonabíjecí stanice. Liberec, 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Pavel Jandura.

DOLENSKÝ, Zoltán. Srovnání hardwarových prvků pro battery management systém. Liberec, 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Pavel Jandura.

GLOS, Pavel. Autorizace a autentifikace uživatelů webových aplikací v.NET Core. Liberec, 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Jan Kraus.

HEJDUK, Dominik. Příprava laboratorních úloh Festo (2) pro předmět PRA. Liberec, 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Martin Diblík.

HLINĚNÝ, Lukáš. Generátor budicího pulzu pro ultrazvukový měnič. Liberec, 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Lubomír Slavík.

HRABAL, Jaroslav. Systém centrální správy pro virtuální dobíjecí stanici. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Pavel Jandura.

HRUŠKA, Tomáš. Návrh a tvorba vzorové simulační úlohy pro předmět PRA. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Martin Diblík.

JERIE, Aleš. Srovnání vlastností GTEM a bezodrazové komory EMC. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Lubomír Slavík.

KANTALINSKIY, Leonid. Vytvoření programu pro obsluhu výrobního pracoviště laserového značení dílů. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Pavel Tyl.

KOŠEK, Tomáš. Oživení bezdrátové ovládací sestavy STM32W RF Control kit. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Ivan Doležal.

MAMULA, Petr. Balancující robot. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Lukáš Hubka.

MATOCHA, Daniel. Příprava laboratorní úlohy Festo (4) pro předmět PRA. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Martin Diblík.

PÍCHA, Lukáš. Aplikace pro detekci podvodných Instagramových účtů. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Marián Lamr.

SATRAPA, Filip. Příprava laboratorních úloh Festo (1) pro předmět PRA. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Martin Diblík.

VANER, Pavel. Ukázkové příklady pro výukový přípravek s procesory ARM. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Tomáš Martinec.

VONDRÁČEK, Martin. Techniky zpracování a vizualizace dat v systémech energetického managementu chytrých budov. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Jan Kraus.

VONDRÁK, Jaroslav. Inteligentní domácnost. Liberec. 2020. Semestrální projekt. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí semestrálního projektu Tomáš Martinec.

 

Diplomové práce obhájené v roce 2020

BRZÁK, Kryštof. Algoritmus pro detekci jízdních režimů. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Otto Severýn.

CVEJN, Petr. Výpočty vlastností cyklodextrinů pro sensorové a medicínské aplikace. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Pavel Márton.

EICHLER, Miroslav. Realizace řidicí jednotky dobíjecí stanice pro elektrovozidla. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Petr Bílek.

FRYDRYCH, Martin. Řízení inverzního kyvadla. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Lukáš Hubka.

GRIAZNOV, Denis. Electromyography control of robotic systems. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Jan Koprnický.

HOŘENÍ, Petr. Inteligentní grafický displej pro měřicí ústřednu. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Lubomír Slavík.

HUDEC, Michal. Návrh kabelového svazku pro studentskou formuli. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Jan Koprnický.

KŘEPELKA, Michal. Paralelizace vyhledávání spojení v MHD. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Otto Severýn.

KULICH, Jiří. Editor testovacích tras pro systém SysLogeum 3000. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Leoš Beran.

MYSLIVEC, Tomáš. Grafické rozhraní CNC stroje pro tisk z betonu. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Leoš Beran.

NAGORNOV, Nikita. Remote task management in embedded devices. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Jan Kraus.

NEVYHOŠTĚNÝ, Vladimír. Analýza dat ze systémů pro chytrou domácnost. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Otto Severýn.

TŘMÍNEK, Jan. Netradiční metody řízení aktivních filtrů určených pro kompenzaci účiníku. Liberec, 2020. Diplomová práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Vedoucí diplomové práce Leoš Kukačka.

 

Disertační práce obhájené v roce 2020

BRAIER, Zdeněk. Analýza chování a měření lineárního motoru s dynamicky uloženou kmitající hmotou na pružinách. Liberec, 2020. Disertační práce. Fakulta mechatroniky, informatiky a mezioborových studií Technické univerzity v Liberci. Školitel Aleš Richter.

Hlavní partneři
 • ČEZ
  ČEZ
 • Škoda Auto
  Škoda Auto
Partneři
 • ABB
  ABB
 • Actis
  Actis
 • Adient
  Adient
 • INISOFT
  INISOFT
 • MicroNova
  MicroNova
 • RS Components
  RS Components
 • T-MC66
  T-MC66
 • Unicorn
  Unicorn
 • ZF
  ZF
Školy
 • SPŠ a VOŠ Jičín
  SPŠ a VOŠ Jičín
 • SPŠ Česká Lípa
  SPŠ Česká Lípa
 • SPŠ a VOŠ Liberec
  SPŠ a VOŠ Liberec
 • SOŠ, SPŠ Varnsdorf
  SOŠ, SPŠ Varnsdorf
 • SPŠ Mladá Boleslav
  SPŠ Mladá Boleslav