Státní závěrečné zkoušky bakalářského studia

Upozornění (Covid-19):

Pokud student navštěvuje prostory TUL (včetně SZZ) je student povinen jednou týdně vyplnit a odevzdat Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění v období předchozích dvou týdnů a to buď elektronicky na [https://forms.gle/dpztsLsnSSssuGGV7], nebo v tištěné podobě. Vyučujícímu (tajemníkovi komise) buď ukáže ověřovací email, nebo předá podepsaný formulář; podepsaná prohlášení budou uložena na studijním oddělení fakulty.

Tématické okruhy ke státním závěrečným zkouškám:

Standardní průběh státní závěrečné zkoušky (SZZ) v bakalářských studijních programech

SZZ se skládá z obhajoby bakalářské práce (BP) a odborné rozpravy, průběh SZZ řídí předseda komise, nebo jím pověřený člen komise.

Celková doba je plánována na 50 minut, z toho:

• Prezentace BP (včetně případného předvedení softwarového nebo hardwarového výstupu) - do 10 min
  • Posudky, zodpovězení dotazů a další diskuse k BP - celkem cca 15 min
  • Odborná rozprava zaměřená zvláště na tématické okruhy studijního oboru - cca 20 min
  • Hodnocení průběhu SZZ komisí a sdělení celkového výsledku SZZ  - cca 5 min

Zpravidla na konci každého dne konání SZZ jsou studenti seznámeni s dílčími výsledky SZZ (známky z obhajoby BP, odborné rozpravy a celkový prospěch).
K dispozici je počítač a datový projektor. Je žádoucí, aby si student po dohodě s tajemníkem komise připravil, resp. vyzkoušel předem (mimo časový harmonogram SZZ) prezentaci BP.

Unicorn